o firmieNasze biuro jest firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1994 roku. Posiadamy Świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr 19063/00 .Działamy również na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych nr 05855 wydanego przez Ministra Finansów.Nasza działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Nasza oferta to profesjonalna obsługa firm prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na formę prawną. Adresujemy ją do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i nie chcą tracić czasu na siedzenie w papierkach. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne. Dlatego osobisty kontakt z nami sprowadza się do jednej wizyty w miesiącu.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby współpraca z nami była jak najmniej czasochłonna.
Korzystanie z usług biura rachunkowego jest szczególnie istotne dla firm,które z różnych względów nie chcą lub nie mogą zatrudniać dodatkowego personelu. Ogranicza to również w znacznym stopniu koszty firmy - usługa księgowa w naszym biurze jest znacznie tańsza niż koszt zatrudnienia wykwalifikowanego księgowego na etat.

Współpracując z nami są Państwo pod dobrą opieką.Zapewniamy stałe doradztwo podatkowe i odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.Pomagamy załatwić formalności w urzędach skarbowych i ZUS.Dla rozpoczynających działalność i nowych klientów mamy atrakcyjne rabaty.Pomagamy również założyć własną firmę, wybrać formę opodatkowania itp.

Polecamy również ubezpieczenia firm, kontraktów i inne.

Nasze długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dostarcza prowadzonym przez nas firmom rzetelnych informacji i pomaga w podejmowaniu strategicznych decyzji.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą